wtorek, 25 stycznia 2011

KOBIETA SPEŁNIONA - kolaż

9 komentarzy:

 1. Bardzo bym chciala dozyc jej wieku i byc w dodatku taka piekna!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nooo Broneczko, mam nadzieję, że ten smutny obrazek nie jest odzwierciedleniem Twego stanu ducha...;/ świeczuszka jest wielce...wielce wymowna.
  Natomiast praca z postu poniżej, bardzo mi się podoba!Chociaż nie dorobiłam sobie do niej żadnej opowieści, ale wykonanie naprawdę super, ta faktura, kolory- 5 z plusem:))

  OdpowiedzUsuń
 3. To wcale nie jest smutne. Kobieta spełniona nie lęka się odejścia. Wiesz, od pewnego momentu zawsze ma się właśnie gdzieś z tyłu głowy tę świadomość przemijania i gdy wtedy podsumowujesz swe życie i dochodzisz do wniosku,że jednak osiągnęłaś sporo z tego, co planowałaś, zaczyna się w podświadomości proces godzenia z tym,że przemijamy.
  Nie wiem, co miałaś na myśli z poprzednim kolażem- odebrałam jako rodzaj retrospekcji przyprawiającej z jakiegoś powodu o rumieniec wstydu lub podniecenia.
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bronka! Kochana! zaskoczyłaś mnie !! Obrazy nie są smutne - one wypełniony nastrojem!! Jest to takie ważne!! Od razu widać co w duszy gra autorowi - a znaczy Tobie!! A to powiem Ci, nie każdemu artyście dane jest!! A Ty jaka zdolna bestia - jak potrafiłaś otworzyć kawałeczek swojego świata głęboko schowanego! Piękne to jest!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Widzę że jesteś w swoim żywiole, cieszę się że tak dobrze Ci idzie, Ty się na nas nie oglądaj znalazłaś swoją drogę swój klimat nie zmarnuj tego, prace są fajne i takie specyficznie Twoje, a to coś....

  OdpowiedzUsuń
 6. Boże, jesteście dla mnie takie łaskawe
  że aż się wzruszyłam, wielkie wam dzięki za dobre słowo:-)))))))
  Mam jeszcze mnóstwo pomysłów, ale moje zdolności plastyczne dalej są mierne,
  dlatego radzę sobie jak mogę,
  czyli bardziej stawiam na przekaz niż na ładność.
  Kłaniam się nisko i jeszcze raz wielkie dzięki
  za wsparcie :-)))))))

  OdpowiedzUsuń
 7. a dla mnie bije od tego obrazu spokojem.
  temat zbyt rzadko poruszany w świecie kraftowym i nie tylko.
  brawo.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajnie Ci wyszły te kolaże. Tonacja delikatna lubię taką. Coś w nich jest!!!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń