niedziela, 17 lipca 2011

FINN ZAPRASZA DO JÓZEFOWA

NA GOŚCINNE WARSZTATY PRZYJEŻDŻA DO NAS FINN, czyli Ania Dąbrowska-Pękocka
http://tworzysko.blogspot.com/

Wtajemniczonym nie muszę mówić, że to nasza scrapbująca gwiazda,
a moje guru.


Zapowiada się świetna zabawa, FINN zaprezentuje nam :

Inky Fingers
– (czyli „potuszowane paluszki”) to warsztat przeznaczony zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych rękodzielników. W trakcie zajęć wprowadzone będą elementy sprayowania, stemplowania, używania masek oraz transferowania.
Chcielibyście, aby wasze prace, były naprawdę niepowtarzalne? Standardowe dodatki rękodzielnicze to dla Was „za mało”? A może macie ochotę spróbować czegoś innego, niż tradycyjny, papierowy scrapbooking?
Podczas tego warsztatu mam nadzieję zainspirować i pokazać kilka pomysłów na efektowne, interesujące prace opierające się w zasadzie na jednym papierze... naprawdę nie potrzeba wiele więcej! Na praktycznie gładkim tle można stworzyć swoje własne, unikalne wzory, zaplanować cały scrap krok po kroku i na dodatek doskonale się bawić eksperymentując z tuszami, sprayami i stemplami: możliwości ich użycia są ogromne!
Podczas zajęć będziemy tworzyć 2 prace ( w formacie 30x30 cm) z wykorzystaniem technik najbardziej przeze mnie ulubionych: maskowania, sprayowania, „rozlewania” oraz wielowarstwowego stemplowania. Powiemy nieco o projektowaniu i kompozycji prac, obejrzymy kilka gotowych „inspiracji” oraz przede wszystkim poeksperymentujemy z produktami znanych światowych firm (między innymi Glimmer Mist i Chalkboard Glimmer Mist od Tattered Angels). Podpowiem jak w kreatywny sposób można stworzyć własne dodatki – przy użyciu prostych, dostępnych elementów oraz jak w kreatywny sposób użyć „sticky back canvas” czyli samoprzylepnego płótna, idealnego między innymi do prostych transferów.
Pozwól sobie na trochę kolorowego, tuszowego szaleństwa – stwórz razem z nami niezobowiązujące, a przy tym emocjonalne, ekspresyjne prace – i nie bój się ubrudzić palców... to najlepsza część zabawy!


JEŻELI CHCECIE RAZEM Z NAMI POBAWIĆ SIĘ W " POTUSZOWANE PALUSZKI"
OD JUTRA FINN NA SWOIM BLOGU ZBIERA GRUPĘ.
A JA W SWOIM IMIENIU SERDECZNIE ZAPRASZAM, MIŁO BĘDZIE WAS GOŚCIĆ:-))

2 komentarze:

  1. :(:(:( ... ,,za daleko mieszkasz miły,, ...:(

    Ja do początkujących bardzo chętnie ale ... no właśnie - za daleko!

    Miłej i owocnej zabawy!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Bronko, coś na Ciebi8e czeka na moim blogu, odbierz to, proszę.

    OdpowiedzUsuń