wtorek, 22 lutego 2011

W TEMACIE "KOBIECOŚĆ"
Nie nadążam za tymi młodymi "kolażówkami" a bardzo bym chciała,
niesamowicie wciągają mnie kolaże z przesłaniem.
Znalazłam blog gdzie wrzucają temat tygodnia
i umieszczają tam swoje prace:
http://collagecaffe.blogspot.com/2011/02/soik-na-mysli-49.html
Świetnie to nazwały "słoik na myśli"
Nie wiem jak to działa,
wklejam więc do siebie i już.
Tylko nie rzucajcie we mnie kamieniem....

6 komentarzy:

 1. Nie jestem dobra w odczytywaniu przesłań płynących z kolaży. Odbieram je tylko w granicach estetyki i tego czy mi się to podoba czy też nie.
  Nienawidziłam zawsze rozbierania dzieł na części pierwsze, wiesz, "co poeta/ malarz/ pisarz miał na myśli. Bo tak naprawdę najczęściej nic nie miał, a potem teorię dorabiali recenzenci i krytycy.
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Broniu! Rośnie nam zajefajna artystka! Kibicuje Ci z całego serca - Lejdik tez tak uważa ale ona Ci o tym sama lepiej napisze - ja to tylko będę tu wpadać, podziwiać, a potem zacznę posiadać coraz bardziej większą białą, podkreślam - BIAŁĄ zazdrość!! :))))) Bardzo pomysłowe te Twoi kolaże. Idę na tą stronkę o której piszesz. No i dziękuje za podnoszące dobry nastrój , humor i chęć do działania słówka na moim blogu - :-*****

  OdpowiedzUsuń
 3. nie takie młode jak ci się wydaje. ;)))
  świetny kolaż!

  a Słoik na myśli polega na tym, że co piątek wrzucam jakąś luźną inspirację. nie ma dat i szczegółowych wytycznych do wykonania. wystarczy dobrze się bawić. ;)
  zapraszamy częściej. :)
  wystarczy zostawić w komentarzu link, co piątek podsumowuję kto co stworzył z którego Słoika.

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj, Bronka, Bronka! Piszesz ,,nie nadążam za młodymi kolażówkami,, ... a mnie się wydaje, że idziesz z nimi ,,łeb w łeb,,(przepraszam ale tak się chyba mówi:)) ... mnie już od dawna nęci i kręci Słoik na myśli ..... mnie nęci a Ty już w nim siedzisz i tworzysz ... i to jak tworzysz!!!
  Świetne są Twoje kolaże!!!

  OdpowiedzUsuń